Оқытушылар

Тіл пәндерінің циклы

Ахметжанова  Айнур Ахметжановна

Ахметжанова
Айнур Ахметжановна

Нурбикеш Турехановна

Сериккулова
Нурбикеш Төрехановна

Курмангазина Алия Усербаевна

Курмангазина
Алия Усербаевна

Куатова  Гульмира Вениаминовна

Куатова
Гульмира Вениаминовна

Керимкулова  Жанат Сагынтаевна

Керимкулова
Жанат Сагынтаевна

Камзина  Баян Дугалиевна

Камзина
Баян Дугалиевна

Досайбекова Алия Кенжебеккызы

Досайбекова
Алия Кенжебеккызы

Абдирова  Дина Умирзаковна

Абдирова
Дина Умирзаковна

Чажабаева Динара Дуйсебековна

Чажабаева
Динара Дуйсебековна

Айдарбекова-Н

Айдарбекова
Нургуль Кулжабаевна

Ратбекова
Аймен Талғатқызы

Тынышбай
Аида Дауренқызы

Төлбасы
Ләззат Нұржанқызы

Жаратылыстану-математикалық пәндер циклы

Әбдісана
Ұлбосын Әбдісанақызы

Кожабекова
Айсара Нургудиевна

Жүсіп
Жанар Әбдіғалымқызы

Әбітай Әлия Нұрланқызы

Әбітай
Әлия Нұрланқызы

Медерова-А.С.-1024x683

Медерова
Асият Сәрсенбекқызы

Ингайбекова  Гульмира

Ингайбекова
Гульмира Амангельдиновна

Корабаева Назира Женисовна

Корабаева
Назира Женисовна

Оразбекова Салтанат Тлеугабыловна

Оразбекова
Салтанат Тлеугабыловна

Әліш
Дарын Бақытұлы

Абирова
Алия Алтайқызы

Борашова
Айнура Бахтыяровна

Нуракова
Жұпар Мұратқызы

Компьютерлік технологиялар және бағдарламалық қамтамасыздандыру циклі

Таншаева Айгул Керимхановна

Таншаева
Айгул Керимхановна

Онгенбаева
Жадыра Жумабековна

Жумагалиева
Алтынай Жумагалиевна

Ауезхан Бағлан Камалханұлы

Ауезхан
Бағлан Камалханұлы

Есенбаева
Бахыт Тулегеновна

Дене шынықтыру және АӘД циклы

Рабилов
Ержан Сыбанбекович

Адибеков
Акжол Каримжанович

Орынтай
Калтай Орынтайұлы

Батырбаев  Муратбек

Батырбаев
Муратбек Тулепбергенович

Жорғатаев  Думан

Жорғатаев
Думан Ардақұлы

Үшірбеков Дастан Тоқтасынұлы

Уширбеков
Дастан Токтасынулы

Журунов Жаксылык

Журынов
Жаксылык Омарханович

Әлеуметтік пәндер циклы

Кәрібай
Куләйша Ермекқарақызы

Солтиева
Ардак Шакеновна

Оралбаева
Айнур Болысбековна

Айтуова
Эльмира Саматовна

Бейсебай Назым Батырханқызы

Бейсебай
Назым Батырханқызы

Куралов Медет

Куралов
Медет Умрханович

Технологиялық пәндер циклы

Капасова Ж.А.

Капасова
Жанар Ахметкалиевна

Ешбаева
Каракоз Алмабековна

Ибрагимова
Маншук Жетписбаевна

Бектурсынова
Айдана Темирбекқызы

Жумабиева
Сауле Елемесовна

Есеп және қаржы циклы

Алдунгарова
Гульнара Едыгеевна

Айтпаева
Насиря Мухтаровна

Жумагалиева Кымбат Жумагалиевна

Жумагалиева
Кымбат Жумагалиевна

Ковалева
Наталья Аркадьевна

Жармухамбетова
Раушан Асыгатовна

Кумарханова
Нургуль Нурмышовна

Чайжунусова Гульсум Жакияновна

Чайжунусова
Гульсум Жакияновна

Тасубаева
Айнұр Алтайқызы

Сериккулова
Анар Турехановна

Төлеу
Ермек Серікұлы

Чайнусипова
Данагуль Ермакановна

Ниязова
Меруерт Ержанқызы

Бутабаева
Назгуль Куанышбаевна

Шокенова
Казна Есимбаевна

Менеджмент және маркетинг циклы

Таубалдиева Ултуар

Таубалдиева
Ултуар Сагатуллаевна

Искакова Алтынай Муратовна

Искакова
Алтынай Муратовна

Днимова
Жадра Шаяхметовна

Сабирова Гулмира Туркменбаевна

Сабирова
Гулмира Туркменбаевна

Серікұлы
Жасұлан

Оспанов Саят

Оспанов
Саят Қанатұлы

Аманжол Ботагөз

Аманжол
Ботагөз

Кенесбаев Нурлан

Кенесбаев
Нурлан Махамбетулы